KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303098
nr 1430 3098
Akke Berglund, marin. Signerad. Olja på pannå, 49x70, yttermått inklusive ram: 59x81 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:19:32
4/11 15:02:39
8/11 19:10:08